Timbeter

Kodėl tikslus skaitmeninis medienos matavimas yra toks svarbus?

Programa „Timbeter“ yra naujas sprendimas greitai ir tiksliai medienai matuoti. Naudojant programą, galima suskaičiuoti medienos rąstus, sužinoti kiekvieno rasto skersmenį ir tūrį. Matavimų duomenys pateikiami skaitmenine forma, tad tokia informacija lengva dalintis ir ją perduoti kitiems. Programa „Timbeter“ padeda sutaupyti laiko lyginant su rankiniu būdu atliekamais matavimais, o į medienos pramonę įneša daugiau aiškumo ir produktyvumo.

Medienos matavimas dažnai sudėtingas ir nevisai aiškus procesas. Išmatuoti kiekvieno rąsto skersmenį užima daug laiko. Rąstų rietuvių glaudumo koeficientas medienos masei ir medienos kurui nustatomas „iš akies“, todėl kelia nemažai abejonių. Medžiaga brangi, tad klaidingi matavimai gali turėti įtakos didžiuliams nuostoliams, ypač tuo atveju, jei pats esate miško savininkas, bet neturite patirties.

Programa „Timbeter” padeda atlikti matavimus greitai ir tiksliai, visi duomenys yra prieinami skaitmeniniu formatu. Programa „Timbeter” sprendžia šias problemas:

   1. Neatsekami matavimai. Tikslūs matavimai ir skaitmeniniai įrodymai, kuriais remiantis galima sumažinti potencialių finansinių nuostolių riziką. Visada žinote ką išmatavote ir galite nustatyti tikslią savo medienos kainą.
   2. Ginčai. Kilus ginčams, visada galite remtis skaitmeniniais įrodymais, matavimus galite atlikti pakartotinai. Ginčai gali būti paremti realiais įrodymais, o ne tuo, kas jau supjaustyta gabalais.
   3. Aiškumo trūkumas. Taip, medienos matavimas sudėtingas procesas. Yra daugybė formulių medienos tūriui apskaičiuoti, bet net ir tokiu atveju, šie matavimai ir skaičiavimai turi būti suprantami ir aiškūs abiem pusėms.
   4. Laikas. Matuojant kiekvieną rąstą atskirai, sugaištama labai daug laiko ir tai yra neefektyvu. Be to, nuo to jums paskausta nugarą. Naudodami programą „Timbeter” darbą atliksite per kelias minutes.
   5. Dvigubi įrašai. Daug duomenų ir informacijos popieriuose. Popierius lengva pamesti. Programoje „Timbeter” visa informacija yra pateikiama skaitmeniniu formatu, kad ją būtų galima lengvai tvarkyti, persiųsti ar pasidalinti su kitais.
   6. Krūvos excel failų. Viename lape laikote skersmens apskaičiavimus, kitame turite ruošti matavimų ataskaitą. Daugiau to nereikės. Viską galima atlikti programos „Timbeter” atmintinėje.
   7. Jokios informacijos apie kilmę. Skirtingoms institucijoms reikia skirtingų įrodymų apie medienos kilmę. Programa „Timbeter” suteikia tikslią informaciją apie kiekvienos išmatuotos riestuvės geografinę vietą, padedant išvengti neteisėtos miško ruošos.

Kai prieš 2,5 metų pradėjome kurti programą „Timbeter” mūsų tikslas buvo sukurti kažką greito, tikslaus ir įperkamo. Nors daug miškininkų sakė, kad neįmanoma, jog programa aptiktų rąstus, įrodėme, kad jie visi klydo. Šiandien, bet kas turintis androidinę planšetę ar telefoną, gali laisvai atsisiųsti programą „Timbeter” iš Google Play.