Straipsniai

2019-04-18

„Baltijos miškai 2019“ išėjo iš miško į plynę

Vienintelė tarptautinė miškininkystės paroda rytiniame pabaltijy kuria savo tradiciją Šiųmetė (septintoji) miškininkystės paroda „Baltijos miškai“ rengiama vėl naujoje Lietuvos vietovėje. Ankstesnės vyko netoli Ukmergės, Bugenėlių miške,  pastarosios trys – Girionyse ties Kaunu, Dubravos miške. Gi dabartinė – ne miškininkams, o aviatoriams geriausiai žinomame taške, Paluknio (Trakų r.) aerodrome, tarytum prieš […]
2018-05-07

UAB „Relidita“ pristatymas

UAB „Relidita“ jau 16-ka metų sėkmingai užsiima krovimo ir sandėliavimo įrangos pardavimais bei nuoma, atsarginių dalių pardavimais visoje Lietuvoje. Taip pat turime servisą, kur atliekame statybinės ir sandėliavimo įrangos remonto darbus. Galime pasiūlyti platų detalių, padangų ir vikšrų asortimentą.
2018-02-26

Artėja „Baltijos miškai 2018“

Iki šeštosios tarptautinės miškininkystės parodos „Baltijos miškai 2018“ beliko pora mėnesių. Kaip planuota, renginys vyks Girionyse, Vaišvydavos miške, gegužės 10–12 dienomis. Šiuo metu parodai intensyviai ruošiamasi.
2018-02-02

„Baltijos miškai 2018“ ruošiasi naujam startui

Gegužės 10–12 d. Girionyse vyksiančią tarptautinę miškininkystės parodą „Baltijos miškai 2018“ dalyviai ir lankytojai jau laiko tradicine. Įvairių prekių ženklų technikos gamintojai ir pardavėjai, kaskart pasiūlantys vis inovatyvesnių modelių, ypač vertina sudaromas sąlygas parodoje pademonstruoti technines veikiančių įrenginių galimybes.
2016-05-01

„Enax“ interviu

Remigijus Savosta, UAB Enax vadovas, taip pat labai palankiai priėmė žinią apie tarptautinės miškininkystės parodos “Baltijos miškai” gimimą ir noriai tapo nuolatiniu jos dalyviu bei medienvežių varžybų rėmėju.
2016-04-25

Lietuvos teritorija

Šiandien Žemės menas yra populiarus tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, nors skaičiuoja dar tik ketvirtą gyvavimo dešimtmetį. Galime pasidžiaugti jau tradiciniais tapusiais, tęstiniais renginiais mūsų šalyje: Raudondvario pilies dvaro sodybos parke organizuojamu tarptautiniu žemės meno festivaliu „Land Art”, parodomis Vilniaus bei Klaipėdos Universitetų botanikos soduose.
2016-04-19

Interviu su „Ginalas“ vadovu Gintu Mocevičium

Vienas iš tarptautinės miškininkystės parodos “Baltijos miškai” sumanytojų, kuriam pirmajam šovė į galvą mintis rengti tokią parodą, buvo Mocevičiaus firmos Ginalas vadovas Gintas Mocevičius. Jo įmonė nuo pat pradžių tapo aktyvia parodos remėja bei partnere ir tuo pačiu jos dalyve, nepraleidusia nė vieno renginio. Su Gintu Mocevičiumi kalbamės penktosios parodos […]
2016-04-17

Lietus neįveikė parodos Baltijos miškai 2012

Antrą dieną miško technikos parodą Pašilės miške ėmė merkti lietus. Jis pakoregavo renginio programą ir laiką, bet atkakliausių parodos dalyvių bei jos lankytojų neįveikė.