„Enax“ interviu

Lietuvos teritorija
2016-04-25
„Baltijos miškai 2018“ ruošiasi naujam startui
2018-02-02
 

Remigijus Savosta, UAB Enax vadovas, taip pat labai palankiai priėmė žinią apie tarptautinės miškininkystės parodos “Baltijos miškai” gimimą ir noriai tapo nuolatiniu jos dalyviu bei medienvežių varžybų rėmėju.

 

Ką galvojate apie šią parodą? Kuo, Jūsų požiūriu, jinai skiriasi nuo kitų Lietuvoje rengiamų parodų?

Miškininkai vieni svarbiausių mūsų klientų, todėl labai džiaugiamės, kad yra tokia specializuota šio sektoriaus paroda. Dalyvaujame kiekvienoje „Baltijos miškai“ parodoje ir planuojame tą daryti ir ateityje. Ši paroda Lietuvoje unikali tuo kad vyksta ne parodų rūmuose ar arenose, bet gamtoje, miške ir be abejo svarbiausia, kad savo sunkiasvorę techniką, mes galime ne tik parodyti, bet ir pademonstruoti bei leisti išbandyti klientams.

 

Kadangi buvote visų ligšiol vykusių parodų “Baltijos miškai” aktyvus dalyvis, gal galite apžvelgti šios parodos raidą nuo pat pradžių iki dabar?

Paroda darosi kokybiškesnė. Organizatoriai kiekvienas metais organizuoja vis daugiau renginių ir pramogų lankytojams, todėl parodą jau gali lankyti ne tik specialistai dirbantys miške, bet ir visi mėgstantys gamtą ir mišką.

 

Kaip įsivaizduojate “Baltijos miškų” ateitį? Kaip paroda galėtų atrodyti netolimoje ateityje, na, po penkių - dešimties metų?

Manau kiekvienais metais dalyvių bus daugiau, nes santykių užmezgamų tokiose parodose nauda akivaizdi, o kuo daugiau dalyvių tuo daugiau ir lankytojų.